Lékárna U Hvězdy, Chomutov

Lékárna byla vybudována v rámci tříobvodového zdravotního střediska na sídlišti Písečná. Provoz v nové lékárně byl zahájen 14.5.1984. Název lékárny byl převzat po zaniklé lékárně v Kralupech u Chomutova. 

Náš přívětivý personál Vám vyjde vstříc a pomůže vybrat například vhodné potravinové doplňky či léky z našeho širokého sortimentu. Každému zákazníkovi věnujeme individuální přístup! Připravujeme léky dle rozpisu na receptu.

Není-li žádaný výrobek skladem, je možné ho objednat do odpoledne nebo následujícího dne. Distribuce nás zaváží 2x denně, záleží na tom, kdy s receptem přijdete.

Firmám nabízíme možnost objednání vitamínů pro své zaměstnance a dále nabízíme klientské karty s možností využití různých akčních nabídek. Často pořádáme promoakce farmaceutických firem, na kterých se nabízejí dárky za nákup.

Několikrát do roka pořádáme dermoporadnu, dále také měření ICHDK (Ischemická choroba tepen dolních končetin).

Pokud si nakoupíte v našem E-shopu, můžete si léky či jiné doplňky stravy vyzvednout přímo v našich lékárnách. Při vyšším odběru inkontinenčních pomůcek po domluvě dovážíme v Chomutově přímo k Vám domů.
Lékárna U Hvězdy, Chomutov

Nabízíme klientské karty.

Adresa
Písečná 5549
430 04
Chomutov

Provozní doba
  Od Do
Pondělí 8:00 17:00
Úterý 8:00 17:00
Středa 8:00 17:00
Čtvrtek 8:00 17:00
Pátek 8:00 16:00


Sídlo lékárny v Chomutově

Poslat kamarádovi Poslat kamarádovi